Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Біопсія у Запоріжжі

Що таке біопсія?

Біопсія - це діагностична процедура, при якій з "підозрілого" місця, наприклад, пухлини, поліпа, виразки, беруться крихітні частинки тканини (біоптат), який досліджують під мікроскопом з метою постановки точного діагнозу. Існують декілька видів біопсій

Види біопсій

Біопсія у Запоріжжі
  • Тонкоголкова пункційна аспіраційна біопсія (ТАБ) - малоінвазивний метод дослідження, під час якого за допомогою тонкої голки під контролем УЗД здійснюється прокол в тканину утворення або лімфатичного вузла. Отриманий матеріал наноситься на предметне скло і вивчається за допомогою цитологічного методу дослідження.
  • Даний метод є не завжди точним та базується тільки на пошуку злоякісних клітин, а в онкології першочергове значення має саме гістологічна структура новоутворення, а також подальше імуногістохімічне дослідження з метою молекулярного профілювання пухлинного процесу.Тому пріоритетом в остаточній діагностиці є трепан-біопсія.
  • Трепан-біопсія - малоінвазивний метод дослідження, що виконується під контролем УЗД, за допомогою спеціального біопсійного пістолета та біопсійної голки. Голка для такої біопсії виконана з особливими вимогами - вона має спеціальний порожнистий канал і дуже гострий кінчик. Це забезпечує гарантований забір тканини з мінімальною травматичністю для пацієнта. Саме цей вид біопсії дає можливість встановити точний гістологічний тип, для визначення тактики майбутнього лікування пацієнта. Трепан-біопсія під контролем УЗД проводиться під місцевим знеболенням.
  • Інцизійна біопсія - цей вид біопсії полягає у висіченні одного або декількох шматочків пухлини. Часто виконується у разі необхідності отримання більшої кількості пухлинного матеріалу для подальшого гістологічного та імуногістохімічного дослідження.
  • Ексцизійна біопсія -  полягає у висіченні всієї невеликої пухлини чи лімфатичного вузла. Цінність даного методу біопсії полягає в тому, що для морфологічного дослідження доступна вся пухлина, видалена в межах здорових тканин.У медичному центрі Oncolife проводять такі види біопсії (під контролем УЗД):

Найчастіші питання про трепан-біопсію

Якщо вам необхідно зробити біопсію, телефонуйте і записуйтеся на приймання в наш медичний центр.

 

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua