Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню
02.12.2019
Відповідь:
02.12.2019
30.11.2019
Відповідь:
30.11.2019
27.11.2019
Відповідь:
27.11.2019
22.11.2019
Відповідь:
22.11.2019
21.11.2019
Відповідь:
21.11.2019
20.11.2019
Відповідь:
20.11.2019
11.11.2019
Відповідь:
11.11.2019
11.11.2019
Відповідь:
11.11.2019
Лихачова Світлана
08.11.2019
Хочу висловити подяку молодому лікарю цього центру Кузьменко Владиславу Олександровичу! Завдяки його небайдужості до своїх пацієнтів, прагненню до отримання та застосування передового досвіду як своїх так і зарубіжних колег мені був правильно діагносттрован вид пухлини, призначено лікування, що в подальшому призвело до дуже гарних результатів уже після другого курсу хіміотерапії в поєднанні з таргетной терапією. Сподіваюся на повне одужання. Бажаю Вам, Владислав Олександрович, подальших успіхів та багато вдячних пацієнтів!
Відповідь:
08.11.2019
Вікторія
08.11.2019
Пишу скаргу, хоча в житті не писала.

Мій тато має онко захворювання при відвідуванні лікаря, часто скаржився на задишку, але лікар завжди мала свою відповідь: що ви хочете це ваша хвороба. Природно все це розуміють, але прислухатися до пацієнта треба або це так позбулася своєю відповіддю і добре.

На жаль тато став набагато гірше, при дзвінку лікаря відповідь одна: телефонуйте при погіршенні в швидку. І це таке ставлення після всіх візитів і дорогих оплачених послуг.

У мене одна відповідь на все це: коли ти можеш платити і сам приходити ласкаво просимо, а як не зміг то ти не потрібен більше в онколайф.

Це ж ваша хвороба яка прогресує що ви хотіте.

Імен лікарів не пишу нехай самі на їх совісті здогадуються.

Якщо видаліть коментар все одно новий напішу.

І питайте лікаря як довго вони вас будуть лікувати, або як мого тата кинули і все, звертайтеся до сімейного лікаря ось і допомогу.
Відповідь:
08.11.2019
Шановна Вікторія! Дякую за відгук, на сьогоднішній день наша клініка не передбачає госпіталізацію пацієнта з цілодобовим його наглядом і наданням медичної допомоги. Але в неробочий час клініки завжди можна зв'язатися з лікарем і отримати рекомендації щодо захворювання або ситуації, ургентної ситуації. Найближчим часом в нашій клініці планується відкриття стаціонару.  З повагою, директор ТОВ "Онколайф", Артем Каджоян.
Олена
08.11.2019
Відчуття що прибирають всі погані відгуки, щоб собі зробити вище саме рекламу.

Страшенно не приємно. Лікар тільки все по швидкому і нічого не пояснює толком, тільки потрібно все випрошувати щоб пояснили. Всі хочуть вилікувати себе або близької від раку, а тут тільки викачують гроші, може 1-ю стадію і лікують. А так тільки ціни шалені на послуги 1800 грн за один день хіміотерапії плюс ліки і т.д. Загалом поки ви дієздатні - ви ласкаво просимо, а далі семейний лікар вам на допомогу і онколог за місцем проживання
Відповідь:
08.11.2019
Шановна Олено! Нам дуже Важливі відгуки наших клієнтів. Якщо відгук містить конструктивну критику, ми ніколи його не видаляємо і, більш того, робимо все можливе, щоб поліпшити свою роботу (зверніть увагу на стрічку відгуків нижче і відповідей до них).  Найголовніше в Онкології - це розуміння пацієнтом свого діагнозу. Якщо діагноз не виставлений - дуже важливо знати, які діагностичні процедури потрібно пройти для його встановлення. Адже, тільки в цьому випадку, можливо призначення оптимального лікування. Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед Вами, завжди є і в повному обсязі доносимо інформацію про захворювання. Консультація лікаря може тривати від 30 до 60 хвилин. Наші пацієнти завжди знають всі нюанси плану обстеження і лікування. Якщо у Вашому випадку було щось не ясно, запрошуємо на безкоштовну консультацію. Для запису зверніться до заступника директора - Ірині Олександрівні за тел. 0800-33-49-51.  З приводу "дієздатності" - наша клініка не є хоспісом, однак, ми консультуємо і даємо рекомендації в разі важкого перебігу захворювання, коли спеціальне лікування (наприклад, хіміотерапія) пацієнту не відображено.  Ми працюємо для Вас, оплата послуг в приватній клініці обов'язкова і є лише наслідком Вашої довіри до нас.  З повагою, директор ТОВ "Онколайф" Артем Каджоян. хіміотерапія) пацієнту не відображено.  Ми працюємо для Вас, оплата послуг в приватній клініці обов'язкова і є лише наслідком Вашої довіри до нас.  З повагою, директор ТОВ "Онколайф" Артем Каджоян. хіміотерапія) пацієнту не відображено.  Ми працюємо для Вас, оплата послуг в приватній клініці обов'язкова і є лише наслідком Вашої довіри до нас.  З повагою, директор ТОВ "Онколайф" Артем Каджоян.
Ганна
08.11.2019
Нічого хорошого сказати не можу взагалі про цю клініку. Поки ви здатні прийти самі на хіміотерапію, то ласкаво просимо, а як стало гірше будинку, то викликайте швидку У мого тата так і сталося. І нехай вас тепер лікує сімейний лікар і онколог за місцем проживання, так як Онколайф не має права виписувати взагалі ліки. У них немає ліцензії на виписку ліків за рецептом, крім простих препаратів та препаратів хіміотерапії в самій клініці онколайф. Викачка грошей і тільки, навіть променеву терапію не призначали поки вже пізно стало і сам ходити не може.
Відповідь:
08.11.2019
Наркотичні засоби згідно законодавства України мають право виписувати тільки сімейні лікарі за місцем проживання. Ми зробили все що могли. З Вами і пацієнтом постійно тримали зв'язок наші онкохірург, онколог і кардіолог, в тому числі і поза робочий час. Якщо сьогодні ми чимось можемо Вам допомогти зробимо все можливе.  З повагою, директор ТОВ "Онколайф" Артем Каджоян.
Лабецкая Наталя
08.11.2019
Коли випадково виявила у себе кульку над правою ключицею, і провівши обстеження всі органи, за які відповідає цей вузлик, залишилося тільки зрозуміти, в ньому справа, мені потрібно було його видалити, щоб здати на аналіз. Знайомий лікар порадив молодого лікаря з Онколайфа. Я, як завжди, пошукала на сайті, в інтернеті, але побачила тільки, що у нього 3 роки стажу. Але мій лікар був наполегливий, саме до нього, у нього хороші руки він сказав. Коли я до нього прийшла, у мене, звичайно, було багато питань, на які він терпляче відповідав, і не тільки по лімфовузлів. Виявилося він багато знає, читає і цікавиться взагалі з різних галузей медицини. Операція пройшла для мене майже непомітно і безболісно, ??хоч я дуже боялася, адже більше години під місцевим наркозом (в інтернеті пристрастей вже начиталася на той час). І найголовніше, що після операції він так швидко мене організував, зібрав, підтримав психологічно, адже саме йому довелося сказати мені результат аналізу - лімфома. Він відразу сказав мені якісь мої подальші кроки і дії. Я дуже швидко, за його порадою здала то, що він вирізав на дуже важливий аналіз імуногістохімія, записалася і змогла швидко пройти пет кт, ті дослідження, які необхідні для постановки правильного діагнозу і стадії. Без нього я б ще довго була в розгубленості і занепадницькі настрої після того, що дізналася. Але він приділив мені багато уваги, знайшов слова, і швидко зібравши всі обстеження, я приступаю до лікування в клініці Онколайф. Вірю, що вилікуюсь, мені тут допоможуть, якщо молоді лікарі тут такі грамотні, ерудовані, уважні, чуйні до чужої біди, як Кузьменко Владислав Олександрович. А після операції залишився тонкий, акуратний шов. Спасибі Владислав Олександрович не тільки за золоті руки, а й за чуйну душу і допитливий розум. (Він, напевно, буде дуже відомим лікарем)
Відповідь:
08.11.2019
Тетяна Дичко та Лой І.Т.
08.11.2019
Хочу висловити величезну подяку колективу клініки. У вересні 2018 р я благополучно перенесла онкологічну операцію, яку проводив Колесник А.П. і Чепур О.А. У лютому звернулася в цю клініку з 85 річною мамою, у якої виявили рак сечового міхура. Її успішно прооперував, Сагань Олексій Степанович тепер ми регулярно їздимо на процедури в цю клініку і бачимо тільки увагу і турботу. Хочу зауважити, що колектив клініки ростить ще й молодих лікарів, ділячись з ними своїм досвідом. Так у Сагану А.С. помічник Михайлов В'ячеслав Валерійович, дуже уважний лікар, компетентний, чуйний і сумлінну. Дякуємо.
Відповідь:
08.11.2019
Надія
08.11.2019
У мене багато проблем, тому сподіваюся на Юлію Іванівну, як на бога)))) Вона дуже хороша людина)))
Відповідь:
08.11.2019
Бобко Світлана
08.11.2019
Дуже вдячна Колеснику А.П. і Чепур О.А.! Це лікарі великі фахівці своєї дела.У Вас золоті руки. Величезне спасибі за професіоналізм. Ви подарували мені здоров'я.
Відповідь:
08.11.2019
Синявина Ірина Валеріївна
08.11.2019
Висловлюю щиру подяку Чепур Ользі Олександрівні, Колеснику Олексію Петровичу, Кабакову Антону Олеговичу за їх золоті руки, за їх увагу та чуйність. За успішно-проведену операцію від щирого серця дякую. Хотіла подякувати колективу клініки «Онколайф» за їх доброзичливість і людяність. Велике дякую!!!!
Відповідь:
08.11.2019
Масловець Ірина Анатоліївна
08.11.2019
У важкі хвилини хворій людині необхідно, щоб допомога лікаря була професійно виконана на вищому рівні! Але і цього, нам хворим, мало. Ми як діти малі. Величезне СПАСИБІ за знання, вміння, терпіння, добре серце і золоті руки. Всі ці слова адресовані чудовому лікаря крохмальних Олені Романовне.Еще раз Величезне СПАСИБО !!! _ x000D_  Окрема подяка персоналу рецепції за оперативну інформацію і роботу!
Відповідь:
08.11.2019
Вікторія Барибіна
08.11.2019
Висловлюю подяку всьому колективу мед.персоналу за щирість і надану мені допомогу. Проходила хімію терапію в цьому центрі дуже уважні і пильні медсестри. Особлива подяка Продченко Юлії Іванівні, Колеснику Олексію Петровичу і Адміністратору Аріні., Психолога Елене.анастазеологу Тетяні Серьгеевне. Велике вам спасибі. Мені у вас дуже сподобалося і якщо треба я буду до вас звертатися.
Відповідь:
08.11.2019
Наталія
08.11.2019
На прийом до лікаря поки що только планую. Альо Вже зараз хочу Висловіть подяку адміністратору Олені! Спілкуватіся Було приємно, дякую Вам!
Відповідь:
08.11.2019
Відправити
Якщо Ви хочете залишити відгук анонімно натисніть на галочку
Адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки несучі в собі завідомо неправдиву або образливу інформацію
Меню
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua