Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню
Рак гортані, ротоглотки, ротової порожнини

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідження, а так само отримаєте рекомендації нашого центру, в залежності від обраних відповідей.
                                                                                                                     Пройти тест

Зараз у пацієнтів є можливість отримати підтримуючу терапію препаратом Атезолізумаб абсолютно безкоштовно протягом 1 року!

Спонсор клінічного дослідження - велика Швейцарська фармацевтична компанія Ф.Хоффман-Ля-Рош. В даному дослідженні пацієнти розділені на дві групи. Одна група отримує імунотерапію Атезолізумабом (Тецентрік), який є зареєстрованим препаратом і активно застосовується в лікуванні злоякісних захворювань, проте доступний не всім через свою високу вартість, інша - плацебо.

В даний момент не існує рекомендацій про підтримуючу терапію пацієнтів з такою злоякісною патологією. Саме тому це клінічне дослідження є унікальним.

Навіть якщо у вас тільки виявили злоякісне захворювання голови і шиї, навіть якщо ви тільки почали лікування, приходьте на консультацію і в подальшому після лікування, КТ-дослідження та наступне лікування може бути за рахунок спонсора.
 
Що ви отримаєте?
- контроль перебігу вашого захворювання відповідно до європейських стандартів
- проведення необхідних планових КТ-обстежень, аналізів крові, ЕКГ
- досліджуваний препарат
- супровід висококваліфікованого лікаря, який буде доступний вам 24/7
- продовження спостереження після завершення лікування - проведення КТ-обстежень згідно европейснім стандартам
І все це безкоштовно.

Для отримання більш докладної інформації клікніть на назву дослідження або зателефонуйте адміністратору нашого центру.

Повна назва дослідження

Багатоцентрове, рандомізоване, подвійне сліпе, плацебо-контрольоване дослідження III фази атезолізумаба (анти-PD-L1 антитіло) в якості ад'ювантної терапії після радикального лікування у пацієнтів з місцево-поширеною плоскоклітинної карциномою голови та шиї високого ризику.

A phase III, multicenter, randomized, double-blind, placebo-controlled study of Atezolizumab (Anti−Pd-L1 antibody) as adjuvant therapy after definitive local therapy in patients with high-risk locally advanced squamous cell carcinoma of the Head and Neck

м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua