Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Таргетна терапія - це одне з провідних напрямків в лікуванні онкологічних захворювань. При цьому використовуються препарати, які впливають на молекули, які беруть участь в зростанні та прогресуванні пухлини.

Приклади таргетної терапії.
Рак молочної залози. Близько 15-20% жінок з раком молочної залози мають підвищену кількість рецепторів епідермального фактора росту на пухлинних клітинах (Her2 / neu). Цей рецептор, активуючи, призводить до зростання пухлини. На сьогоднішній день розроблено і впроваджено в практику препарат (Герцептин), який блокує цей рецептор. Використання Герцептина вже є стандартом і впроваджено в протоколи лікування у всіх країнах.

Колоректальний рак. У клінічній практиці використовуються препарати, що блокують судинні фактори росту (Авастин), епідермального фактора росту (EGFR) і ін.

Рак легені. У лікуванні раку легкого золотим стандартом є визначення мутації гена епідермального фактора росту (EGFR), трансформація ALK, експресія судинного фактора росту (VEGF). Це потрібно для призначення таких препаратів, як Ерлотиніб, Гефітиніб, Крізотініб і ін.

У чому ж перевага таргетної терапії перед хіміотерапією?
Таргетні препарати мають вибіркову дію (впливають тільки на пухлинні клітини), тим самим мінімізують побічні ефекти, які часто зустрічаються при проведенні хіміотерапії. Звичайно, як і будь-які ліки, таргетна терапія може викликати певні побічні ефекти, але при правильному призначенні таргетної терапії та профілактики побічних ефектів, їх появу можна мінімізувати.

Кому може бути призначена таргетна терапія?
Практично для кожної локалізації злоякісного захворювання розроблені таргетні препарати. Деякі знаходяться на стадії клінічних досліджень. Щоб перевірити чи підходить таргетна терапія для пацієнта, лікарю необхідно провести морфологічний аналіз пухлини з метою визначення наявності своєрідної «молекулярної мішені», що бере участь у пухлинному рості. Це може бути імуногістохімічний або генетичний аналіз.

Наші фахівці постійно вдосконалюють свої знання беручи участь в міжнародних конгресах і з'їздах, що дозволяє проводити діагностику і лікування наших пацієнтів згідно з міжнародними стандартами (ESMO, NCCN).

Медичний центр Oncolife пропонує всім бажаючим пройти кваліфіковане лікування за допомогою таргетної терапії. Звертайтеся.0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua