Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Стационарное отделение

Відділення стаціонару в МЦ Онколайф Стаціонар — це чинний лікувальний заклад з постійними місцями (ліжками) для пацієнтів, який має значну перевагу в порівнянні з амбулаторним лікуванням (допомога пацієнтам на прийомі та вдома, але без койко-місць).

Стаціонарне лікування в МЦ Онколайф це своєчасне, швидке і якісне надання послуг в будь-який час доби висококваліфікованою командою успішних практикуючих лікарів і медсестер.

Це якісна діагностика злоякісних новоутворень відповідно до останніх чинних міжнародних стандартів, а саме рекомендацій європейської спільноти медичних онкологів (ESMO) і національної комплексної онкологічної мережі (NCCN).

Щоденний огляд лікарем, який стежить за станом пацієнтів.

Лікарський консиліум — мультидисциплінарна команда, яка приділяє увагу кожному пацієнту (персоналізоване лікування) і таким чином визначає індивідуальну тактику ведення пацієнта.

Сучасні палати з комфортними умовами перебування, в яких регулярно проводиться вологе прибирання, дезінфекція та контролюється чистота повітря і вентиляція, крім того палати розраховані на перебування від 1-2-х пацієнтів, що підвищує рівень комфорту.

Крім регулярного спостереження та індивідуального підходу до кожного пацієнта, лікування в умовах стаціонару дозволяє найбільш безпечно і ефективно використовувати внутрішньовенне введення лікарських засобів — основний спосіб введення препаратів для проведення хіміотерапії, таргетної терапії, імунотерапії та симптоматичного лікування.

Стаціонарне лікування це більш уважний і ретельний підхід до пацієнта, що дозволяє зменшити ймовірність розвитку ускладнень, у порівнянні з такими при амбулаторному лікуванні. У разі виникнення ускладнень лікування в амбулаторних умовах пацієнт буде госпіталізований і йому буде надана кваліфікована допомога з подальшим спостереженням за його загальним станом.

В умовах стаціонару більш ефективно і комфортно для пацієнта може бути проведена симптоматична терапія, як важлива складова лікування основного захворювання.
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua