Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Лікування болю

Біль - є одним з найбільш частих симптомів онкопатології. Даний симптом зустрічається  у багатьох пацієнтів. Більшість пацієнтів з запущеними стадіями раку відзначають наявність больового синдрому, в той час як навіть на ранніх стадіях біль зустрічається у 34% хворих

Лікування болю у онкохворих Больовий синдром при онкопатології є хронічним станом. У той час як гострий біль має захисний характер і є симптомом, то хронічний біль не має ніякого захисного значення і є - ХВОРОБОЮ. Залежно від механізму виникнення біль поділяється на ноцицептивний і нейропатичний. Ноцицептивний біль виникає при безпосередньому впливу пухлини на больові рецептори й відчувається пацієнтами як гострий, біль що пульсує або давлячий біль, в той час як нейропатичний виникає при інвазії або здавленні пухлиною нервів з виникненням болю в зоні іннервації. Цікавими є характеристики відчуттів пацієнтів - болі можуть пекучими, що стріляють, як від «удару струмом», поколює, хворобливе відчуття холоду або жару, відчуття «повзання мурашок».

Оцінка больових відчуттів є досить непростим завданням, бо немає одиниць виміру болю. Тому даний симптом оцінюється пацієнтом самостійно виходячи з власних відчуттів. Існує безліч шкал оцінки болю, однак найпоширенішими є - візуально-аналогова шкала, цифрова шкала, і візуальна шкала Вонг-Бейкера. Пацієнт оцінює власні відчуття, даючи їм певний бал, в залежності від оцінки стає зрозумілим наскільки виражений симптом у хворого, і яку тактику найбільш доцільно застосовувати. У високорозвинених країнах активно застосовується короткий опитувальник болю, при заповненні якого враховується не тільки вираженість больових відчуттів, але їх вплив на повсякденне життя пацієнта. Тому, що найважливішими цілями анальгетичної терапії є не тільки адекватне знеболювання, але нормалізація соціальної активності хворого.

Залежно від вираженості симптому пацієнту призначається та чи інша ступінь терапії анальгетиками.
  • При оцінці болю в 1-3 балу хворому показана комбінація - парацетамол + нестероїдні протизапальні препарати + ад'юванти;
  • при оцінці в 4-7 балів - показані слабкі опіоїди, або сильнодійні опіати в малих дозах + ад'юванти;
  • при оцінці 8 балів і більше - сильнодійні опіати + ад'юванти.

При появі будь-яких видів болю негайно звертайтеся в МЦ Онколайф
Записатися на консультацію до онколога можна телефоном:

Або заповніть форму

В процесі лікування лікар активно оцінює ступінь ефективності терапії, визначає динамічний контроль дози анальгетиків і проводить менеджмент побічних ефектів знеболювальних.

Відповідно до міжнародних рекомендацій ВСІМ пацієнтам з онкологічними захворюваннями показаний скринінг больового синдрому при КОЖНОМУ відвідуванні свого онколога, а при появі мінімальних больових відчуттів негайне лікування даного симптому. Адекватний контроль больового синдрому є обов'язковим і неодмінним елементом лікування пухлинного процесу.

У нашому центрі аналгетична терапія вибирається на підставі міжнародних рекомендацій

Переваги проведення лікування болю в медичному центрі ONCOLIFE:

  • виявлення причини болю
  • розробка індивідуального комплексного плану лікування больового синдрому командою досвідчених фахівців
  • постійний контроль ефективності застосування аналгетиків
  • індивідуальний підбір доз знеболювальних препаратів
  • застосування найсучасніших і високоефективних методик знеболювання
  • своєчасна профілактика ускладнень аналгетичної терапії
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua