Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

ХІМІЄТЕРАПІЯ РАКУ СЕЧОВОГО МІХУРА

Рак сечового міхура у всьому світі у чоловіків займає 5 місце серед усіх онкопатологій, а у жінок - 11 місце. І однією з найефективніших і доведених методик боротьби з цим захворюванням є хімієтерапія

Хімієтерапія - це використання ліків, які вбивають ракові клітини. При раку сечового міхура застосовують кілька різних способів введення хімієпрепаратів - Внутрішньоміхурова хімієтерапія, коли ліки вводять безпосередньо в сечовий міхур, і системна хімієтерапія, коли хімієпрепарати вводять внутрішньовенно:

 • Внутрішньоміхурова хімієтерапія - діє на ракові клітини, які знаходяться в сечовому міхурі та проводиться при поверхневих пухлинах для запобігання повторного утворення пухлини (в ад'ювант режимі). При введенні хімієпрепарата в сечовий міхур, побічні ефекти зазвичай незначні, тому що хімієпрепарат не всмоктується в кров, а діє локально, тільки на сечовий міхур. Протягом декількох днів після лікування може спостерігатися наявність крові в сечі більш часте і хворобливе сечовипускання. Ці симптоми зазвичай зникають після лікування.
 • Системна хімієтерапія – дає можливість вбивати ракові клітини в усьому організмі, а не тільки в сечовому міхурі, і проводиться при інвазивному раку або при наявності метастазів. хімієтерапія зазвичай проводиться циклами. Кожен цикл має період лікування і період відпочинку. Побічні ефекти залежать від хімієпрепарата й індивідуальної його стерпності.
 • Неоадювантна хімієтерапія - це лікування, яке проводиться перед операцією з метою зменшити розмір пухлини або привести до повного її зникнення, з метою створення умов для проведення радикальної операції
 • Ад'ювантна хімієтерапія - це лікування, яке проводиться після операції, спрямоване на придушення в організмі злоякісних клітин не видимими очима хірурга або радіологічними методами дослідження, а так само для профілактики розвитку рецидивів і метастазування.

ВАЖЛИВО – МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІДЛікування Раку сечового міхура Хіміотерапією. Консілиум

Лікування планується на міждисциплінарному онкологічному консиліумі із залученням висококваліфікованих фахівців MC ONCOLIFE, до складу комісії входять:

 • клінічний онколог «хімієтерапевт»
 • онкохірург
 • радіолог.


Записатися на консультацію до онколога - хімієтерапевта можна телефоном:

Або заповніть форму

В НАШОМУ ЦЕНТРІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО МІЖНАРОДНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ І ПРОТОКОЛИ ЛІКУВАННЯ

ХІМІЄТЕРАПІЯ ПРИ РАКУ СЕЧОВОГО МІХУРА В ЗАПОРІЖЖІ

У якості хімієтерапії при раку сечового міхура фахівці МС Oncolife використовують такі препарати, як:

 • Мітоміцин
 • Метотрексат
 • Вінбластин
 • Доксорубіцин
 • Паклитаксел
 • Цисплатин
 • Гемцитабін
 • 5-фторурацил

 Всі хімієтерапевтичні препарати можуть застосовуватися в якості першої та / або другої лінії. Перша лінія хімієтерапії означає те, що препарат рекомендується для початку терапії, і його ефективність, згідно з численними дослідженнями вище, ніж в інших хімієтерапевтичних агентів. Що ж стосується другої лінії - ці препарати використовуються тоді, коли хімієтерапія першої лінії не дала очікуваний результат і хвороба прогресувала.

 

Дозування і вартість хімієтерапії розраховується суворо індивідуально і залежить від багатьох факторів, таких як зріст, вага пацієнта, загальний клінічний стан і багато іншого

 

0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua