Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Рак яєчників. Клінічні дослідження

Що таке клінічне дослідження в онкології?Кліничні дослідження раку яєчників

Це світова програма з лікування певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично безплатно, бо практично всі розтрати на його проведення оплачується спонсором проєкту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж.щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку яєчників.

Це можливість для пацієнтів лікувати рак яєчників відповідно до останніх рекомендацій спільнот американських і європейських онкологів безплатно.

Які плюси клінічного дослідження раку яєчників для Вас?

  • Через те, що повністю все лікування і багато іншого в клінічному дослідженні абсолютно безплатно,  то участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити ваші витрати до мінімуму.
  • Також у вас буде особистий лікар, який для вас доступний 24 години на добу, і ви можете звертатися до нього з будь-якого питання стосується вашого здоров'я в будь-який час.
  • У дослідженні для лікування пацієнтів будуть застосовуватися препарати хімієтерапія, які вже показали свою беззастережну ефективність в лікуванні як раку яєчників, так і багатьох інших онкозахворювань і активно застосовуються онкологами всього світу в щоденній практиці. Ці лікарські засоби повністю вивчені, з уже доведеною ефективністю і відомими можливими ускладненнями, з якими успішно борються наші онкологи.
  • Абсолютно всі пацієнти отримують лікування спрямоване на боротьбу з пухлиною яєчників. Ніхто не отримує плацебо (пустушку).
  • Після декількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), для того, щоб визначити наскільки ефективно лікування. Томографія буде оцінюватися досвідченими фахівцями як вітчизняними, так і закордонними з дотриманням всіх міжнародних норм.
  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить ваші транспортні пересування не просто безплатний, але і вельми комфортабельними.
  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.

Від вас вимагається всього трохи – довіритися нам, і разом з нами боротися зі страшною недугою.

Для участі в клінічних дослідженнях раку яєчників запишіться на консультацію до онколога телефоном:

Або заповніть форму
Повна назва дослідження:

Рандомізоване, подвійне сліпе, плацебо-контрольоване дослідження III фази підтримуючої монотерапії олапарибом у учасників з BRCA wild type розповсюдженим (FIGO стадія III - IV) низькодиференційованим серозним або ендометріоїдним раком яєчників після відповіді на стандартну платиновмісну хіміотерапію першої лінії

https://www.clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04884360?term=mono-ola&draw=2&rank=1

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua