Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Рак передміхурової залози. Клінічні дослідження

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідження


Що таке клінічне дослідження в онкології?

Клінічні дослідження раку предміхурової залози

 
Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗКОШТОВНЕ, бо практично всі витрати на його проведення оплачуються спонсором проєкту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку передміхурової залози.

В першу чергу - це можливість для пацієнтів з IV стадією раку передміхурової залози отримувати найсучасніше і ефективне лікування даного захворювання за допомогою застосування антиандрогенної терапії. Антиандрогенна терапія вже давно є стандартом лікування пацієнтів із запущеним раком передміхурової залози, тому, що даний тип раку є гормонально залежним. Тим самим отримуючи терапію препаратом Гозерелін, зростання пухлини зупиняється, що дозволяє продовжити життя і поліпшити її якість для пацієнта. І саме це лікування, ви можете отримати у нас абсолютно безкоштовно !!!

На «ринку» вартість такої терапії становить близько 20-25 тисяч гривень в рік. У нашій країні не багато пацієнтів мають можливість самостійно купувати таке лікування. Тому, що повністю все лікування і багато іншого в клінічному дослідженні абсолютно безкоштовно, то участь у програмі дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму. Також у вас буде лікуючий лікар, який для вас доступний 24 години на добу, і ви можете звертатися до нього з будь-якого питання, що стосується вашого здоров'я та в будь-який час.

Які плюси даного клінічного дослідження для Вас?

Клінічні дослідження раку простати

  • У дослідженні для лікування пацієнтів буде застосовується препарат Гозерелін, який вже показав свою ефективність в лікуванні раку передміхурової залози і активно застосовується онкоурологами усього світу в щоденній практиці, або ж його аналог - Золадекс. Ці лікарські засоби повністю вивчені, з уже доведеною ефективністю, і відомими можливими ускладненнями.
  • Абсолютно всі пацієнти отримують лікування, що націлене на боротьбу з пухлиною. Ніхто не отримує плацебо.
  • Після кількох курсів лікування буде проводитися забір аналізів крові, які оплачує спонсор клінічного дослідження, для того щоб визначити наскільки ефективно лікування. Аналізи будуть оцінюватися досвідченими фахівцями як вітчизняними, так і закордонними з дотриманням всіх міжнародних норм.
  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування не просто безкоштовними, але і вельми комфортабельними.
  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.
Від вас потрібно всього лише довіритись нам і разом з нами боротися зі страшним недугом.

Для отримання більш докладної інформації клацніть на назву дослідження або зателефонуйте адміністратору нашого центру.

Повна назва дослідження

Відкрите, в паралельних групах дослідження для порівняння фармакокінетичних і фармакодинамічних характеристик нової депо-форми (капсули для підшкірного введення/ імпланта) ацетату гозереліна (пепті) 10,8 мг з препаратом Золадекс 10,8 мг (капсула для підшкірного введення / імплант) у амбулаторних пацієнтів з розповсюдженим раком передміхурової залози.

Parallel-group single-blind study to compare the pharmacokinetic profiles and pharmacodynamic response of a new depot formulation of goserelin acetate capsule/implant for subcutaneous injection, PEPTI 10.8 mg, to Zoladex 10.8 mg capsule/implant in ambulatory patients with advanced carcinoma of the prostate.

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua