Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню

Історія Онколайфа

Створенням медичного центру я почав займатися в серпні 2013 року.
Але ідея своєї клініки народилася набагато раніше.

Чому 2013 рік?

У 2012 році я почав завідувати торакальним відділенням Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру (ЗОКОД). Пацієнтів було так багато, що багато хто очікував черги на госпіталізацію по кілька тижнів. Тоді я зрозумів, що, організувавши приватний центр, де люди зможуть отримувати амбулаторну хіміотерапію, я зможу частково «розвантажити» відділення і допомогти людям отримувати необхідне лікування без затримок. Так і вийшло. Спільно з моїм партнером ми почали займатися цим проектом. Кілька місяців зайняла підготовка документації для отримання медичної ліцензії, пошук співробітників, відповідного приміщення.

У грудні 2013 роки ми отримали довгоочікувану ліцензію на медичну діяльність та 03.02.2014 почав працювати «Онколайф». Спочатку наш медичний центр розміщувався на 30 м2 і складалася з адміністратора, медсестри і трьох докторів, які за сумісництвом працювали в центрі.

Через рік роботи я зрозумів, що потрібно розширюватися, не можна стояти на місці, адже справа, яку ми робили, дійсно потрібно людям. Ми повинні були забезпечити комфортні умови лікування та можливість отримати професійну консультацію, на якій пацієнт отримає відповіді на всі питання, що цікавлять його питання.

На жаль, у нас не було своєї лабораторії і комп'ютерного томографа, не було і інших необхідних інструментів (на все потрібні гроші) ...

Через два роки, переговорів з десятком інвесторів і переглянувши десятки приміщень, я зустрів людей, які повірили в проект. Ми знайшли підходяще приміщення. Це був покинутий дитячий сад. Дванадцять років від був нічийним, частина вікон вибиті, всі комунікації, труби, батареї зрізані, скрізь сміття, а ще там оселилися люди без певного місця проживання. Ми вивезли 70 КамАЗів сміття, щоб розчистити приміщення і територію.

Вже тоді (2013), відвідуючи багато конференції та форуми по менеджменту, навчаючись основам ведення бізнесу, я зрозумів: центр не виживе, якщо не зможе надати якісну і комплексну послугу клієнтові. У нашому випадку людині з підозрою / наявністю доброякісного або злоякісного утворення.

Це повністю збігалося з моїми внутрішніми переконаннями створення чудової клініки в Україні.

Весь проект медичного центру намальований і схвалений мною, я намагався передбачити зручність роботи персоналу і пацієнта, адже логістика пересування дуже важлива.

У березні 2016 роки почався випуск ремонтні роботи за адресою вул. Северокольцевая, 4а. Перший етап будівництва був завершений в березні 2017 року, тоді ж ми і почали приймати перших пацієнтів в оновленому приміщенні.

На сьогоднішній день у нас є достатньо ресурсів і фахівців для надання якісних і кваліфікованих послуг.

У нас є своя лабораторія, палата інтенсивної терапії, маніпуляційна, палата проведення амбулаторного лікування (хіміотерапія, імунотерапія, таргетная терапія та ін.). Ми надаємо консультаційні послуги, адже дуже важливо розуміння всього діагностичного і лікувального процесу - ясність позбавляє страху хвороби. Наш штат включає більше 50 осіб. Це молоді доктора, компетентні в онкології і онкохірургії. Вони постійно вчаться і готові допомагати людям.

Наша місія - підтримка вашого здоров'я! Ми кожен день стаємо кращими - для вас!

Олексій Колеснік

 

Меню
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua