Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Історія Онколайфа

Створенням медичного центру я почав займатися в серпні 2013 року.
Але ідея своєї клініки народилася набагато раніше.

Чому 2013 рік?

У 2012 році я почав завідувати торакальним відділенням Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру (ЗОКОД). Пацієнтів було так багато, що люди очікували черги на госпіталізацію по кілька тижнів. Тоді я зрозумів, що, організувавши приватний центр, де пацієнти отримували б амбулаторну хіміотерапію, я зможу частково «розвантажити» відділення і допомогти людям отримувати необхідне лікування без затримок. Так і вийшло. Спільно з моїм партнером ми почали займатися цим проєктом. Кілька місяців зайняла підготовка документації для отримання медичної ліцензії, пошук співробітників, відповідного приміщення.

У грудні 2013 роки ми отримали довгоочікувану ліцензію на медичну діяльність та 03.02.2014 почав працювати «Онколайф». Спочатку наш медичний центр розміщувався на 30 м² і складався з адміністратора, медсестри та трьох докторів, які за сумісництвом працювали в центрі.

Через рік роботи я зрозумів, що потрібно розширюватися, не можна стояти на місці, адже справа, яку ми робили, дійсно потрібна людям. Ми повинні були забезпечити комфортні умови лікування та можливість отримати професійну консультацію, на якій пацієнт отримає відповіді на всі питання, які цікавлять його.

На жаль, у нас не було своєї лабораторії і комп'ютерного томографа, не було й інших необхідних інструментів (на все потрібні гроші) ...

Через два роки, переговорів з десятками інвесторів і переглянувши десятки приміщень, я зустрів людей, які повірили в проєкт. Ми знайшли потрібне приміщення. Це був покинутий дитячий садочок. Дванадцять років він був нічийним, частина вікон вибиті, всі комунікації, труби, батареї зрізані, скрізь сміття, а ще там оселилися люди без певного місця проживання. Ми вивезли 70 Камазів сміття, щоб розчистити приміщення і територію.

Вже тоді у 2013 році, відвідуючи багато конференцій та форумів по менеджменту, навчаючись основам ведення бізнесу, я зрозумів: центр не виживе, якщо не зможе надати якісну і комплексну послугу клієнтові. У нашому випадку це людині з підозрою / наявністю доброякісного або злоякісного утворення.

Це повністю збігалося з моїми внутрішніми переконаннями створення чудової клініки в Україні.

Весь проєкт медичного центру намальований і схвалений мною, я намагався передбачити зручність роботи персоналу і пацієнта, адже логістика пересування дуже важлива.

У березні 2016 року почалися ремонтні роботи за адресою вул. Північнокільцева, 4а. Перший етап будівництва був завершений в березні 2017 року, тоді ж ми і почали приймати наших перших пацієнтів в оновленому приміщенні.

На сьогодні у нас є достатньо ресурсів і фахівців для надання якісних і кваліфікованих послуг.

У нас є своя лабораторія, палата інтенсивної терапії, маніпуляційна, палата проведення амбулаторного лікування (хіміотерапія, імунотерапія, таргетна терапія та ін.). Ми надаємо консультаційні послуги, адже дуже важливо розуміння всього діагностичного і лікувального процесу - ясність позбавляє страху хвороби. Також ми виконуємо біопсії різноманітних локалізацій та маємо кабінет ендоскопії. Наш штат включає більше ніж 50 осіб. Серед них - молоді лікарі, які компетентні в онкології та онкохірургії. Вони постійно вчаться і готові допомагати людям.

 

Наша місія - ваше здоров'я! Ми кожен день стаємо кращими - для вас!

Олексій Колесник

 

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua