Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Наші переваги


Команда досвідчених фахівців

Наші співробітники (серед яких є лікарі кандидати медичних наук) - успішні  онкологи з практикою, які постійно підвищують свою професійну кваліфікацію на міжнародних конгресах, з'їздах, тренінгах та стажуваннях. Це дозволяє бути в курсі останніх досягнень сучасної онкології.

Лікування згідно з міжнародними стандартами

Наші фахівці проводять діагностику та лікування злоякісних новоутворень згідно з останніми міжнародними стандартами, а саме рекомендаціями європейського (ESMO) і американського (NCCN) товариств медичних онкологів.

Чому саме ці рекомендації? Відповідь очевидна: в них зосереджений весь світовий досвід діагностики та лікування злоякісних та доброякісних пухлин.

Мультидисциплінарний підхід

Всі випадки захворювання на злоякісні новоутворення повинні розглядатися командою професіоналів (онкохірург, онколог, радіолог, хімієтерапевт). Тільки спільне прийняття рішення щодо обстеження та лікування гарантує правильну тактику. У нашому медичному центрі проходять щотижневі засідання мультидисциплінарної комісії, на яких детально аналізуються всі випадки захворювання і виробляється план діагностики й лікування.

Електронна історія хвороби

У нашому медичному центрі впроваджена госпітальна система, яка дозволяє зберігати дані пацієнтів (попередні консультативні висновки, лабораторні аналізи, дані комп'ютерної томографії та інших досліджень) в електронному вигляді, крім паперової версії документації. Електронна система дозволяє фахівцям клініки при необхідності швидко отримувати всі дані пацієнта, що заощадить його особистий час і поліпшить якість обслуговування. Крім того, завдяки цій системі консультативні висновки видаються пацієнтові в друкованому вигляді та в найкоротший термін.

Власна лабораторія

Проведення хімієтерапевтичного лікування у наших пацієнтів вимагає постійного контролю аналізу крові (загального і біохімічного). У нашій лабораторії пацієнт може здати зразки крові для проведення аналізу та отримати результат дослідження протягом 1 години. Отже, йому не потрібно шукати пункт забору крові, чекати добу, а потім повторно записуватися на консультацію до лікаря.
Комфортні умови. Консультація без черги, за попереднім записом до наших спеціалістів.0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua