Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню

Наші переваги


Команда досвідчених фахівців

Наші співробітники (в числі які є доктори і кандидати наук) - успішні практикуючі онкологи, які постійно підвищують свою професійну кваліфікацію на міжнародних конгресів, з'їздити, тренінгах та стажуваннях. Це дозволяє бути в курсі останніх досягнень сучасної онкології.

Лікування згідно міжнародних стандартів

Наші фахівці проводять діагностику та лікування злоякісних новоутворень згідно з останніми міжнародними стандартами, а саме рекомендацій європейського (ESMO) і американського (NCCN) товариств медичних онкологів.

Чому саме ці рекомендації? Відповідь очевидна: в них зосереджений весь світовий досвід діагностики та лікування злоякісних пухлин.


Мультидисциплінарний підхід

Всі випадки захворювання на злоякісні новоутворення повинні розглядатися командою професіоналів (онкохірург, онколог, радіолог). Тільки спільне прийняття рішення щодо обстеження та лікування гарантує правильну тактику. У нашому медичному центрі проходять щотижневі засідання мультидисциплінарної комісії, на яких детально аналізуються всі випадки захворювання і виробляється план діагностики і лікування.

Електронна історія хвороби

У нашому медичному центрі впроваджена госпітальна система, яка дозволяє зберігати дані пацієнтів (попередні консультативні висновки, лабораторні аналізи, дані комп'ютерної томографії та інших досліджень) в електронному вигляді, крім паперової версії документації. Електронна система дозволяє фахівцям клініки при необхідності швидко отримати всі дані пацієнта, що заощадить його особистий час і поліпшить якість обслуговування. Крім того, завдяки цій системі консультативні висновки видаються пацієнтові в друкованому вигляді та в найкоротший термін.

Власна лабораторія

Проведення хіміотерапевтичного лікування у наших пацієнтів вимагає постійного контролю аналізу крові (загального і біохімічного). У нашій лабораторії пацієнт може здати зразки крові для проведення аналізу і отримати результат дослідження протягом 1 години. Отже, йому не потрібно шукати пункт забору крові, чекати добу, а потім повторно записуватися на консультацію до лікаря.

Комфортні умови. Консультація без черги.Меню
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua