Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

СИМПТОМАТИЧНА ТЕРАПІЯ

Лікування ускладнень онкологічних захворювань, а також підтримуюча терапія в результаті погіршення загального стану (best supportive care) є невід'ємною складовою терапії злоякісних новоутворень. У цій ситуації усунення прямих і опосередкованих хворобою симптомів (кахексія, анорексія, закреп, діарея, блювота, гіперкальціємія, біль, екзогенна та ендогенна інтоксикація тощо), а також рішення психологічних, соціальних або духовних проблем хворого набувають першорядного значення. Головна мета такої терапії - при мінімальному сприятливому прогнозі забезпечити максимально задовільні умови життя. Крім того, симптоматична терапія може бути проведена до початку спеціального лікування пацієнтам, які потребують призначення протипухлинного лікування, тому що з огляду на ендогенну або екзогенну пухлинну інтоксикацію і, як наслідок, незадовільність загального стану, пацієнти не можуть почати отримувати хіміотерапію.

Основні види симптоматичного і паліативного лікування:

Неспецифічні

  • Хірургічне (при стенозуванні порожнистих органів різних відділів шлунково-кишкового тракту, а також при стенозуванні дихальних і сечовивідних шляхів, при здавленні судин і нервів, при кровотечі і ін.).
  • Медикаментозне (знеболюючі, протиблювотні, протизапальні, психотропні засоби, вітаміни, анаболічні гормони, кортикостероїди та ін).

Специфічні

  • Променеве лікування (наприклад, на область метастазу в кісткову систему зі знеболюючою метою, з протизапальною метою, з метою ліквідації синдрому верхньої порожнистої вени - на середостіння).
  • Цитостатичні засоби (з метою ліквідації будь-якого симптому).


У медичному центрі Онколайф фахівці не «відмовляються» від допомоги пацієнтам і якісно надають ефективну симптоматичну і паліативну допомогу відповідно до міжнародних стандартів лікування (ESMO, NCCN), шляхом персоналізованого підходу і обговорення кожного клінічного випадку мультидисциплінарної командою.
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua