Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню
СИМПТОМАТИЧНА ТЕРАПІЯ

Лікування ускладнень онкологічних захворювань, а також підтримуюча терапія в результаті погіршення загального стану (best supportive care) є невід'ємною складовою терапії злоякісних новоутворень. У цій ситуації купірування прямих і опосередкованих хворобою симптомів (кахексія, анорексія, запор, пронос, блювота, гіперкальціємія, біль, екзогенна та ендогенна інтоксикація тощо), а також рішення психологічних, соціальних або духовних проблем хворого набувають першорядного значення. Головна мета такої терапії - при мінімальному сприятливому прогнозі забезпечити максимально задовільні умови життя. Крім того, симптоматична терапія може бути проведена до початку спеціального лікування пацієнтам, які потребують призначення протипухлинного лікування, однак з огляду на ендогенну або екзогенну пухлинну інтоксикацію і, як наслідок, незадовільність загального стану не можуть почати отримувати хіміотерапію.

Основні види симптоматичного і паліативного лікування:

Неспецифічні

Хірургічне (при стенозировании порожнистих органів різних відділів шлунково-кишкового тракту, а також при стенозировании дихальних і сечовивідних шляхів, при здавленні судин і нервів, при кровотечі і ін.).

Медикаментозне (знеболюючі, нудоти, протизапальні, психотропні засоби, вітаміни, анаболічні гормони, кортикостероїди та ін).

Специфічні

Променеве лікування (наприклад, на область метастазу в кісткову систему з знеболюючою метою, з протизапальною метою, з метою ліквідації синдрому верхньої порожнистої вени - на середостіння).

Цитостатичні засоби (з метою ліквідації будь-якого симптому).
Меню
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua