Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню

У сучасній медицині є дуже актуальним питання етики в діагностиці та лікуванні пацієнтів. У зв'язку з цим, внашем медичному центрі сформована і успішно функціонує Локальна етична комісія (ЛЕК).

Ефективність роботи ЛЕК залежить від рівня компетентності членів комісії в питаннях етичної експертизи, що в значній мірі обумовлюється їх навчанням і методичним забезпеченням.

Вимоги до складу ЛЕК позначені Належної клінічної практики (GCP) і типового положення про комісію з питань етики (затверджено наказом МОЗ України від 23.09.2009 №690 зі змінами). Склад комісії при ЛПЗ повинен включати в себе достатню кількість осіб, колективні знання і досвід яких в етичних і наукових питаннях, а також їх методи роботи і загальне функціонування повинні забезпечити надійність і здатність ефективним і незалежним способом виконувати свої обов'язки.

У складі ЛЕК має бути не менше 5 членів, з них не менше одного члена, яка не є науковим співробітником і не менше одного члена, який не залежить від установи, в якому повинно проводитися дослідження. ЛЕК повинна мати в своєму складі достатню кількість медичних працівників, а також представників громадськості (наприклад, юристів, діячів релігії, представників громадських організацій і т.д.), які мають необхідний досвід і кваліфікацію для оцінки наукових і медичних аспектів клінічних досліджень.

У медичному центрі Oncolife ЛЕК працює c 03 квітня 2017 р.


На даний момент до складу ЛЕК входить 7 осіб:
1. Голова комісії - Шевченко А.І. (Професор, доктор медичних наук).
2. Заступник голови комісії - Зайцев С.Є. (кандидат медичних наук).
3. Єпископ Запорізький та Мелітопольський Фотій.
4. Башмакова С.М. (головний бухгалтер).
5. Бура О.О. (Адміністратор / секретар ЛЕК).
6. Середа Є.С. (Лікар анестезіолог).
7. Чепур О.О. (лікар акушер-гінеколог).
8. Глушко Д.В. (Незалежний юрисконсульт).

Меню
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua