Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Психолог для онкохворих

Онкологія...

Зіткнутися з цим може кожен, тому важливо знати, як поводитися, якщо лікар ставить цей діагноз вам чи вашій близькій людині. 
Перше і головне правило при виявленні злоякісної пухлини - не панікувати і не впадати в зневіру.

Онкологічні захворювання сьогодні успішно лікуються, особливо, якщо вони виявлені на ранніх стадіях. Але дуже важливий настрій пацієнта, адже від його поведінки залежить не менше, ніж від лікарських дій. Налаштуватися потрібно і на боротьбу, і на перемогу. І фізично, і морально. Гнати геть "співчуваючих", чи не впевнених в успіху і тих, що "оплакують" вас.

Чому і навіщо?

По-перше, для того, щоб всі свої сили направити на одужання. Реабілітація - це серйозна праця. Намагайтеся якомога менше часу і душевних сил витрачати на переживання і жалість до себе, не дозволяйте собі й своїм близьким "розклеюватися" і впадати в песимізм і паніку.

По-друге, щоб дійти до переможного кінця. Рак підступний, швидких перемог не буває, потрібно налаштовуватися на тривалу, наполегливу боротьбу, що вимагає не тільки фізичних, а й моральних сил.

Тому так важлива психологічна підтримка з боку близьких, друзів, допомога психолога. Професійну психологічну допомогу в лікуванні раку важко переоцінити. Ні в якому разі не можна нею нехтувати. Це найпотужніший ресурс для подолання онкозахворювання.

У медичному центрі Oncolife пацієнти мають можливість отримати допомогу професійного психолога.

Охочи можуть отримати психологічне консультування та пройти психотерапію. Можливі індивідуальні та групові заняття із застосуванням різних психотерапевтичних методик, які залежать від конкретних випадків пацієнтів.

Всебічної психологічної допомоги потребують не тільки онко-хворі, але і їх родичі, бо вони теж переживають глибоке психоемоційне потрясіння, пов'язане з хворобою близької людини.

Звертайтеся по допомогу і професійний психолог допоможе проговорити проблему, знайти та мобілізувати ресурси для моральної боротьби з недугою.
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua