Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Рак легені. Клінічні дослідження

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідженняЩо таке клінічне дослідження в онкології?

Клінічне дослідженя ракулегені в Українї

Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗКОШТОВНЕ, тому, що практично всі витрати на його проведення оплачуються спонсором проєкту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку легень.

В першу чергу - це можливість для пацієнтів з IV стадією раку легень отримувати найсучасніше і найефективніше лікування даного захворювання за допомогою застосування імунотерапії. В останні роки імунотерапія вже стала стандартом лікування пацієнтів із запущеним раком легені, бо показує перевагу в ефективності перед стандартною хіміотерапією. І саме таке лікування ви можете отримати в нашому медичному центрі безкоштовно !!!

Ми раніше говорили, що імунотерапія більш ефективна ніж хіміотерапія, та має набагато меншу кількість побічних ефектів. Однак на «ринку» вартість такої терапії становить близько 4-5 тисяч доларів. І лише невелика кількість населення нашої країні має можливість самостійно оплачувати таке лікування. 

Які плюси даного клінічного дослідження для Вас?

Кліничне дослідження раку легенів в МЦ Онколайф Запоріжжя

  • Оскільки все лікування і багато іншого в клінічному дослідженні абсолютно безкоштовне, то участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.
  • Також у вас буде лікар, з яким Ви зможете консультуватися 24 години на добу з будь-якого питання, що стосується вашого здоров'я.
  • В дослідженні для лікування пацієнтів буде застосовується препарат Пембролізумаб, який вже показав свою безперечну ефективність в лікуванні раку легені та багатьох інших онкозахворювань і активно застосовується онкологами всього світу в щоденній практиці, або ж його аналог - M7824. Ці лікарські засоби повністю вивчені, з уже доведеною ефективністю, і відомими можливими ускладненнями (яких до речі набагато менше, ніж у хіміотерапії).
  • В іншому дослідженні для лікування пацієнтів буде застосовуватися препарат Дурвалумаб і/або Олапаріб, які також вже довели свою ефективність в лікуванні раку легені і застосовуються онкологами всього світу в щоденній практиці.
  • Абсолютно всі пацієнти отримують лікування, що націлене на боротьбу з пухлиною. Ніхто не отримує плацебо.
  • Після декількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), яку оплачує спонсор клінічного дослідження, для того щоб визначити наскільки ефективно лікування. Томографія буде оцінюватися досвідченими фахівцями як вітчизняними, так і закордонними з дотриманням всіх міжнародних норм.
  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування не просто безкоштовними, але і вельми комфортабельними.
  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.

Від вас потрібно всього лише довіритись нам і разом з нами боротися зі страшним недугом.

Для отримання більш докладної інформації клацніть на назву дослідження або зателефонуйте адміністратору нашого центру.

Повна назва дослідження

Багатоцентрове, рандомізоване, відкрите, контрольоване дослідження фази II препарату M7824 в порівнянні з пембролізумабом, як терапією першої лінії у пацієнтів з поширеним не дрібноклітинний рак легенів з експресією PD-L1.

A Phase II, Multicenter, Randomized, Open-Label, Controlled Study of M7824 versus Pembrolizumab as a First-line Treatment in Patients with PD-L1 Expressing Advanced Non-small Cell Lung Cancer


 

Багатоцентрове рандомізоване подвійно сліпе плацебо-контрольоване (терапевтично-пошукове) дослідження IIa фази, що проводиться з метою оцінки дії препарату BST204 на ракову кахексію у хворих на рак шлунково-кишкового тракту або недрібноклітинний рак легені.

Phase IIa (therapeutic exploratory), multicenter, randomized, double-blind, placebo controlled, study exploring the effect of BST204 on cancer-related cachexia in patients with gastrointestinal or non-small-cell lung cancer
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua