Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню

Рак легені

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідження, а так само отримаєте рекомендації нашого центру, в залежності від обраних відповідей.Що таке клінічне дослідження в онкології?

Клінічне дослідженя ракулегені в Українї

Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗКОШТОВНЕ, так як практично всі витрати на його проведення оплачуються спонсором проекту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно в світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку легень.

В першу чергу - це можливість для пацієнтів з IV стадією раку легень отримувати найсучасніше і найефективніше лікування даного захворювання за допомогою застосування імунотерапії. В останні роки імунотерапія вже стала стандартом лікування пацієнтів із запущеним раком легені, так як показує перевагу в ефективності перед стандартною хіміотерапією. І саме таке лікування ви можете отримати в нашому медичному центрі безкоштовно !!!

Ми раніше говорили, що імунотерапія більш ефективна ніж хіміотерапія, та має набагато меншу кількість побічних ефектів. Однак на «ринку» вартість такої терапії становить близько 4-5 тисяч доларів. І лише невелика кількість населення нашої країні має можливість самостійно оплачувати таке лікування. 

Які плюси данного клінічного дослідження для Вас?

Кліничне дослідження раку легенів в МЦ Онколайф Запоріжжя

  • Так як все лікування і багато іншого в клінічному дослідженні абсолютно безкоштовне, то участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.
  • Також у вас буде лікар, з яким Ви зможете консультуватися 24 години на добу з будь-якого питання, що стосується вашого здоров'я.
  • В дослідженні для лікування пацієнтів буде застосовується препарат Пембролізумаб, який вже показав свою безперечну ефективність в лікуванні раку легені та багатьох інших онкозахворювань і активно застосовується онкологами всього світу в щоденній практиці, або ж його аналог - M7824. Ці лікарські засоби повністю вивчені, з уже доведеною ефективністю, і відомими можливими ускладненнями (яких до речі набагато менше, ніж у хіміотерапії).
  • В іншому дослідженні для лікування пацієнтів буде застосовуватися препарат Дурвалумаб і/або Олапаріб, які також вже довели свою ефективність в лікуванні раку легені і застосовуються онкологами всього світу в щоденній практиці.
  • Абсолютно всі пацієнти отримують лікування, що націлене на боротьбу з пухлиною. Ніхто не отримує плацебо.
  • Після декількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), яку оплачує спонсор клінічного дослідження, для того щоб визначити наскільки ефективно лікування. Томографія буде оцінюватися досвідченими фахівцями як вітчизняними, так і зарубіжними з дотриманням всіх міжнародних норм.
  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування не просто безкоштовними, але і вельми комфортабельними.
  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.

Від вас потрібно всього лише довіритись нам і разом з нами боротися зі страшним недугом.

Для отримання більш докладної інформації клікніть на назву дослідження або зателефонуйте адміністратору нашого центру.

Повна назва дослідження

Багатоцентрове, рандомізоване, відкрите, контрольоване дослідження фази II препарату M7824 в порівнянні з пембролізумабом, як терапією першої лінії у пацієнтів з поширеним недрібноклітинний рак легенів з експресією PD-L1.

A Phase II, Multicenter, Randomized, Open-Label, Controlled Study of M7824 versus Pembrolizumab as a First-line Treatment in Patients with PD-L1 Expressing Advanced Non-small Cell Lung Cancer

Рандомізоване, багатоцентрове, подвійне сліпе, клінічне дослідження II фази для визначення ефективності та безпеки комбінованої терапії Дурвалумабом і Олапарібом в порівнянні з монотерапією Дурвалумабом в якості підтримуючого лікування у пацієнтів без прогресії після стандартної терапії першої лінії на основі платини з Дурвалумабом при недрібноклітинному раку легені IV стадії.

A Phase II Randomized, Multi-Center, Double-Blind, Global Study to Determine the Efficacy and Safety of Durvalumab Plus Olaparib Combination Therapy Compared With Durvalumab Monotherapy as Maintenance Therapy in Patients Whose Disease Has Not Progressed Following Standard of Care Platinum-Based Chemotherapy With Durvalumab in First Line Stage IV Non Small Cell Lung Cancer 

При появі перших ознак захворювання негайно звертайтеся в наш медичний центр!
Записатися на консультацію до онколога можна за тел:

Або заповніть форму

м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua