Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Рак легені. Клінічні дослідженняЩо таке клінічне дослідження в онкології?

Клінічне дослідженя ракулегені в Українї

Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗПЛАТНЕ, тому, що практично всі витрати на його проведення оплачуються спонсором проєкту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку легень.

В першу чергу - це можливість для пацієнтів з IV стадією раку легень отримувати найсучасніше і найефективніше лікування даного захворювання за допомогою застосування імунотерапії. В останні роки імунотерапія вже стала стандартом лікування пацієнтів із запущеним раком легені, бо показує перевагу в ефективності перед стандартною хімієтерапією. І саме таке лікування ви можете отримати в нашому медичному центрі безплатно !!!

Ми раніше говорили, що імунотерапія більш ефективна ніж хімієтерапія, та має набагато меншу кількість побічних ефектів. Однак на «ринку» вартість такої терапії становить близько 4-5 тисяч доларів. І лише невелика кількість населення нашої країні має можливість самостійно оплачувати таке лікування. 

Які плюси даного клінічного дослідження для Вас?

Кліничне дослідження раку легенів в МЦ Онколайф Запоріжжя

 • Оскільки все лікування і багато іншого в клінічному дослідженні абсолютно безплатне, то участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.
 • Також у вас буде лікар, з яким Ви зможете консультуватися 24 години на добу з будь-якого питання, що стосується вашого здоров'я.
 • Абсолютно всі пацієнти отримують лікування, що націлене на боротьбу з пухлиною. Ніхто не отримує плацебо.
 • Після декількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), яку оплачує спонсор клінічного дослідження, для того щоб визначити наскільки ефективно лікування. Томографія буде оцінюватися досвідченими фахівцями як вітчизняними, так і закордонними з дотриманням всіх міжнародних норм.
 • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування не просто безплатний, але і вельми комфортабельними.
 • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.
Від вас вимагається всього трохи – довіритися нам, і разом з нами боротися зі страшною недугою.

Для участі в клінічних дослідженнях раку легенів запишіться на консультацію до лікаря-онколога телефоном:

Або заповніть форму

Повна назва досліджень:

 • Багатоцентрове, рандомізоване, подвійне сліпе дослідження III фази комбінації МК-7684 з пембролізумабом (МК-7684А) в порівнянні з монотерапією пембролізумабом в якості першої лінії терапії для учасників з PD-L1-позитивним метастатичним недрібноклітинним раком легень.
  https://www.clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04738487?term=MK&cond=Lung+Cancer&cntry=UA&draw=2&rank=1
 • Рандомізоване подвійне сліпе дослідження фази III для оцінки хіміотерапії препаратами на основі платини в комбінації з препаратом INCMGA00012 або без нього в якості терапії першої лінії при метастатичному плоскоклітинному і неплоскоклітинному недрібноклітинному раку легень .
  Platinum-Based Chemotherapy With/Without INCMGA00012, an Anti-PD-1 Antibody, in Non-Small Cell Lung Cancer (POD1UM-304)

 

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua