Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Хіміотерапія раку передміхурової залози

Рак передміхурової залози (РПЗ) - це одне з найчастіших онкологічних захворювань у чоловіків. На початкових стадіях воно добре піддається лікуванню. Провідним методом лікування раку передміхурової залози на ранніх стадіях є хірургічний метод і променева терапія. Однак при появі віддалених метастазів прогноз для життя стає несприятливим. Але і тут онкологи всього світу постійно розробляють різні методики та ліки проти запущеного процесу передміхурової залози.

Найбільш поширена і доведена терапія проти запущеного раку простати - це хіміотерапія. У нашому центрі ми займаємося лікуванням чоловіків з кастрат-чутливим і кастрат-резистентним раком простати з 3 або 4 стадією захворювання, з наявністю метастазів або без, коли оперативне втручання й антиандрогенна терапія вже неефективна.

Хіміотерапія при новоутвореннях передміхурової залози застосовується в наступних випадках:

  • Хіміотерапія як самостійний метод лікування при РПЗ - проводиться в разі неможливості проведення хірургічного методу лікування (неоперабельного процесу) або протипоказань до операції.
  • Паліативна хіміотерапія при РПЗ - застосовується у пацієнтів з термінальними стадіями пухлинного процесу для усунення симптомів, що порушують якість життя (больовий синдром і ін.)

ВАЖЛИВО – МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІДЛікування Рака Простати Хіміотерапією. Консілиум

Лікування планується на міждисциплінарному онкологічному консиліумі із залученням висококваліфікованих фахівців MC ONCOLIFE, до складу комісії входять:

  • клінічний онколог «хіміотерапевт»
  • онкохірург
  • радіолог.


Записатися на консультацію до онколога - хіміотерапевта можна телефоном:

Або заповніть форму

В НАШОМУ ЦЕНТРІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО МІЖНАРОДНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ І ПРОТОКОЛИ ЛІКУВАННЯ

Хіміотерапія онкології простати в Запоріжжі

У якості хіміотерапії при раку простати фахівці МС Oncolife використовують такі препарати, як:

  • Доцетаксел
  • Кабазитаксел

Ці препарати можуть застосовуватися як перша лінія хіміотерапії, так і в якості другої лінії. Вони мають категорію доказовості 1, що означає їх беззаперечну ефективність для лікування раку передміхурової залози. Перша лінія хіміотерапія означає те, що препарат рекомендується для початку терапії, і його ефективність, згідно з численними дослідженнями вище, ніж в інших хіміотерапевтичних агентів. Що ж стосується другої лінії - ці препарати використовуються тоді, коли хіміотерапія першої лінії не дала очікуваний результат і хвороба прогресувала.

 

Дозування і вартість хіміотерапії розраховується суворо індивідуально і залежить від багатьох чинників, таких як зріст, вага пацієнта, загальний клінічний стан й багато іншого

 

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua