Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню

Рак шийки матки

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідження, а так само отримаєте рекомендації нашого центру, в залежності від обраних відповідей.

                                                                                                                        Пройти тест

Що таке клінічне дослідження в онкології?

Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗКОШТОВНЕ, так як практично всі витрати на його проведення оплачуються спонсором проекту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно в світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку шийки матки. Це можливість лікувати злоякісне захворювання шийки матки відповідно до останніх рекомендацій спільнот американських і європейських онкологів БЕЗКОШТОВНО.

Які плюси данного клінічного дослідження для Вас?

  • Сучасне лікування злоякісної патології шийки матки, в залежності від типу раку, коштує від 10 000 до 50 000 грн і більше, участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.

  • Для лікування раку шийки матки застосовуються препарати нової генерації - імунотерапія.

  • Після декількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), яку оплачує спонсор клінічного дослідження, для того щоб визначити наскільки ефективно лікування.

  • Якщо Ви вже проходили лікування даної патології раніше на основі препаратів платини (Цисплатин, Карбоплатин) і трапився рецидив захворювання, то клінічне дослідження C-550-01 надає можливість продовжити лікування онкопатології більш ефективними препаратами.

  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування безкоштовними.

  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.

Від вас потрібно всього лише довіритись нам і разом з нами боротися зі страшним недугом.

Для отримання більш докладної інформації клікніть на назву дослідження або зателефонуйте адміністратору нашого центру.

Повна назва дослідження

Відкрите, багатогрупове дослідження фаз 1/2 з цілью вивчення безпеки, переносимості, фармакінетики, біологічної та клінічної активності препарату AGEN1884 у поєднанні з препаратом AGEN2034 у пацієнтів з метастатичними або місцево-розповсюдженими солідними пухлинами та розширення застосування на обрані види солідних пухлин.

A Phase 1/2, Open-Label, Multi-Arm Trial to Investigate the Safety, Tolerability, Pharmacokinetics, Biological, and Clinical Activity of AGEN1884 in Combination with AGEN2034 in Subjects with Metastatic or Locally Advanced Solid Tumors, and Expansion into Select Solid Tumors
 

м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua