Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Рак шийки матки. Клінічні дослідження

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідження раку шийки матки.

Що таке клінічне дослідження в онкології?

Клінічні дослідження раку шийку матки в МЦ Онколайф

Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗКОШТОВНЕ, тому, що практично всі витрати на його проведення оплачуються спонсором проєкту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку шийки матки?

Це можливість лікувати злоякісне захворювання шийки матки відповідно до останніх рекомендацій спільнот американських і європейських онкологів БЕЗКОШТОВНО.

Сучасне лікування злоякісної патології шийки матки, в залежності від типу раку, коштує дорого, а участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму

Які плюси даного клінічного дослідження для Вас?

Клинические исследования рака шейки матки

  • Сучасне лікування злоякісної патології шийки матки, в залежності від типу раку, коштує дорого, а участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.

  • Для лікування раку шийки матки застосовуються препарати нової генерації - імунотерапія.

  • Після декількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), яку оплачує спонсор клінічного дослідження, для того щоб визначити наскільки ефективно лікування.

  • Якщо Ви вже проходили лікування даної патології раніше на основі препаратів платини (Цисплатин, Карбоплатин) і трапився рецидив захворювання, то клінічне дослідження C-550-01 надає можливість продовжити лікування онкопатології більш ефективними препаратами.

  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування безкоштовними.

  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.Від вас потрібно всього лише довіритись нам і разом з нами боротися зі страшним недугом.
Для отримання більш докладної інформації зателефонуйте адміністратору нашого центру.

Для участі в клінічних дослідженнях раку шийки матки запишіться на консультацію до онколога по телефону:

Або заповніть форму

Повна назва дослідження

Дослідження фази 2 з вивчення ефективності та безпечності Тислелізумабу (BGB-A317), моноклонального антитіла до PD-1, у поєднанні з препаратомBGB-A1217, моноклональним антитілом до TIGIT, або без нього в пацієнток з рецидивуючим або метастатичним раком шийки матки, які раніше отримували лікування з приводу даного захворювання.

Anti-PD-1 Monoclonal Antibody Tislelizumab (BGB-A317) Combined With or Without Anti-TIGIT Monoclonal Antibody Ociperlimab (BGB-A1217) in Participants With Previously Treated Recurrent or Metastatic Cervical Cancer
 

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua