Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Рак шийки матки. Клінічні дослідження

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідження раку шийки матки.

Що таке клінічне дослідження в онкології?

Клінічні дослідження раку шийку матки в МЦ Онколайф

Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗКОШТОВНЕ, тому, що практично всі витрати на його проведення оплачуються спонсором проєкту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку шийки матки?

Це можливість лікувати злоякісне захворювання шийки матки відповідно до останніх рекомендацій спільнот американських і європейських онкологів БЕЗКОШТОВНО.

Сучасне лікування злоякісної патології шийки матки, в залежності від типу раку, коштує дорого, а участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму

Які плюси даного клінічного дослідження для Вас?

Клинические исследования рака шейки матки

  • Сучасне лікування злоякісної патології шийки матки, в залежності від типу раку, коштує дорого, а участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.

  • Для лікування раку шийки матки застосовуються препарати нової генерації - імунотерапія.

  • Після декількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), яку оплачує спонсор клінічного дослідження, для того щоб визначити наскільки ефективно лікування.

  • Якщо Ви вже проходили лікування даної патології раніше на основі препаратів платини (Цисплатин, Карбоплатин) і трапився рецидив захворювання, то клінічне дослідження C-550-01 надає можливість продовжити лікування онкопатології більш ефективними препаратами.

  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування безкоштовними.

  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.Від вас потрібно всього лише довіритись нам і разом з нами боротися зі страшним недугом.
Для отримання більш докладної інформації зателефонуйте адміністратору нашого центру.

Для участі в клінічних дослідженнях раку шийки матки запишіться на консультацію до онколога по телефону:

Або заповніть форму

Повна назва дослідження

Відкрите, багато групове дослідження фаз 1/2 з метою вивчення безпеки, стерпності, фармакокінетики, біологічної та клінічної активності препарату AGEN1884 у поєднанні з препаратом AGEN2034 у пацієнтів з метастатичними або місцево-розповсюдженими солідними пухлинами та розширення застосування на обрані види солідних пухлин.

A Phase 1/2, Open-Label, Multi-Arm Trial to Investigate the Safety, Tolerability, Pharmacokinetics, Biological, and Clinical Activity of AGEN1884 in Combination with AGEN2034 in Subjects with Metastatic or Locally Advanced Solid Tumors, and Expansion into Select Solid Tumors
 

0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua