Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Рак шлунка. Клінічні дослідження

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідження

Що таке клінічне дослідження в онкології?

    Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має право отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗКОШТОВНЕ, оскільки практично всі витрати на його проведення оплачуються спонсором проєкту. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку шлунка.
    В першу чергу - це можливість для пацієнтів з раком шлунку отримувати найсучасніше і найефективніше лікування даного захворювання за допомогою застосування імунотерапії. В останні роки імунотерапія вже стала стандартом лікування пацієнтів із запущеним раком шлунку, бо показує перевагу в ефективності перед стандартною хіміотерапією. І саме таке лікування ви можете отримати в нашому медичному центрі безкоштовно !!!

Ми раніше говорили, що імунотерапія більш ефективна ніж хіміотерапія, та має набагато меншу кількість побічних ефектів. Однак на «ринку» вартість такої терапії становить близько 4-5 тисяч доларів. І лише невелика кількість населення нашої країні має можливість самостійно оплачувати таке лікування. Оскільки все лікування і багато іншого в клінічному дослідженні абсолютно безкоштовне, то участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.

В даному клінічному дослідженні пацієнтам пропонується отримувани першу лінію лікування, а саме - імунотерапія (Пембролізумаб / плацебо) + таргетна терапія (Трастузумаб) + хіміотерапія (Оксаліплатин + Кселода)

Які плюси даного клінічного дослідження для Вас?

Клінічне дослідження раку шлунку в Україні
  • Отримання найсучаснішого найдорожчого лікування АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО за рахунок спонсора, перш ніж воно буде доступне для всієї популяції людей;
  • Отримати безкоштовне дослідження HER2-статуса пухлини, та, у разі включення у дослідження, можливість проведення безкоштовних КТ-досліджень та клініко-біохімічних аналізів за рахунок спонсора;
  • Безкоштовний трансфер.
  • Можливість спостерігатися і лікуватися у висококваліфікованих фахівців у сфері онкології (члени міжнародних медичних, онкологічних асоціацій, кандидати і доктора медичних наук);
  • Отримання протипухлинної терапії відповідно до стандартів МОЗ України, Європейської та Американської асоціації онкологів.
Від вас потрібно всього лише довіритись нам і разом з нами боротися зі страшним недугом.

Для отримання більш докладної інформації клацніть на назву дослідження або зателефонуйте адміністратору нашого центру.

Рандомізоване, подвійне сліпе клінічне дослідження III фази для пембролізумаба в комбінації з хіміотерапією і трастузумабом у порівнянні з плацебо в комбінації з хіміотерапією і трастузумабом, як терапії першої лінії у пацієнтів з HER2-позитивним, поширеною аденокарциномою шлунка або шлунково-стравохідного з'єднання.

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua