Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню

Що таке клінічні дослідження?

Будь-який препарат, який Ви зараз можете купити в аптеці, проходив обов'язкові клінічні випробування з метою вивчення його безпеки та ефективності. Після оцінки результатів клінічних випробувань препарату його схвалюють спеціальні державні органи і дозволяють продавати.

В даний час. Щорічно винаходиться більше 1000 нових препаратів для боротьби в пухлинами. Однак тільки 1/5 частина цих препаратів доходить до I фази клінічних випробувань (дослідження препарату проходить в невеликій групі добровольців - 20-80 чоловік), мета дослідження - вивчити токсичність препарату, визначити оптимальні дозування, з'ясувати ефективність).


Після цього проводиться II фаза клінічних досліджень. У цій фазі учувствуют 100-300 чоловік. Оцінюється ефективність при конкретному захворюванні, оптимальна доза, токсичність. При позитивному проходженні цієї фази планується III фаза досліджень.

У III фазі клінічного випробування препарату метою дослідження є підтвердження ефективності у різних етнічних груп населення планети, порівняння результатів лікування з існуючими стандартами, вивчення профілю безпеки нових ліків. У III фазі клінічного випробування беруть участь до 1000 учасників по всьому світу. При підтвердженні ефективності препарату його подають на реєстрацію і після схвалення дозволяють продаж.

Клінічні дослідження проводять у всіх розвинених країнах світу, і чим більше соціально розвинена країна, тим більша кількість досліджень в ній проводиться. Так, наприклад, в США проводиться близько 30000 клінічних досліджень в онкології, в Європі більше 12900. В Україні, на жаль, проводиться всього 315 таких досліджень.

Яка ж користь від участі в клінічному дослідженні?

    1. Можливість спостерігатися і лікуватися у висококваліфікованих фахівців в області онкології (члени міжнародних медичних, онкологічних асоціацій, кандидати і доктора медичних наук), оскільки тільки центрам з такими фахівцями МОЗ дозволяє проводити клінічні дослідження.
    2. Отримання протипухлинної терапії відповідно до стандартів МОЗ України, Європейської та Американської асоціації онкологів.
    3. Можливість отримувати протипухлинні препарати «майбутнього» (імуно-, таргетная- терапія онкологічних захворювань), тому що більшість досліджуваних препаратів найближчим часом (3-5 років) будуть схвалені і надійдуть у продаж.
    4. Підвищення ефективності терапії: доведено, що виживаність пацієнтів, які приймають участь у клінічних дослідженнях, вище на 20%, ніж у хворих, які отримують тільки стандартне лікування.
    5. Можливість внести свій внесок у вирішення проблеми лікування злоякісних новоутворень.

                                                                                               

                                                                                    Наша місія - Ваше здоров'я!

 

м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua