Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Що таке клінічні дослідження?

Клінічні дослідження раку в МЦ ОНКОЛАЙФ

Будь-який препарат, який Ви зараз можете купити в аптеці, проходив обов'язкові клінічні випробування з метою вивчення його безпеки та ефективності. Після оцінки результатів клінічних випробувань препарату його схвалюють спеціальні державні органи та дозволяють продавати.

Щорічно винаходиться більше ніж 1000 нових препаратів для боротьби з пухлинами. Однак тільки 1/5 частина цих препаратів доходить до I фази клінічних випробувань (дослідження препарату проходить в невеликій групі добровольців 20 - 80 осіб), мета дослідження - вивчити токсичність препарату, визначити оптимальні дозування, з'ясувати ефективність).


Після цього проводиться II фаза клінічних досліджень. У цій фазі беруть участь 100-300 осіб. Оцінюється ефективність при конкретному захворюванні, оптимальна доза, токсичність. При позитивному проходженні цієї фази планується III фаза досліджень. У III фазі клінічного випробування препарату метою дослідження є підтвердження ефективності у різних етнічних груп населення планети, порівняння результатів лікування з чинними стандартами, вивчення профілю безпеки нових ліків. У III фазі клінічного випробування беруть участь до 1000 учасників по всьому світу. При підтвердженні ефективності препарату його подають на реєстрацію і після схвалення дозволяють продаж.

Клінічні дослідження проводять у всіх розвинених країнах світу, і чим більше соціально розвинена країна, тим більша кількість досліджень в ній проводиться. Так, наприклад, в США проводиться близько 30000 клінічних досліджень в онкології, в Європі понад 12900. В Україні, на жаль, проводиться всього 315 таких досліджень

Яка ж користь від участі в клінічному дослідженні?

Клінічні дослідження раку Запоріжжя

    1. Можливість спостерігатися і лікуватися у висококваліфікованих фахівців в області онкології (члени міжнародних медичних, онкологічних асоціацій, кандидати й доктора медичних наук), оскільки тільки центрам з такими фахівцями МОЗ дозволяє проводити клінічні дослідження.
    2. Отримання протипухлинної терапії відповідно до стандартів МОЗ України, Європейської та Американської асоціації онкологів.
    3. Можливість отримувати протипухлинні препарати «майбутнього» (імуно-, таргетна терапія онкологічних захворювань), тому що більшість досліджуваних препаратів найближчим часом (3-5 років) будуть схвалені та надійдуть у продаж.
    4. Підвищення ефективності терапії: доведено, що виживаність пацієнтів, які беруть участь у клінічних дослідженнях, вище на 20%, ніж у хворих, які отримують тільки стандартне лікування.
    5. Можливість внести свій внесок у розв'язання проблеми лікування злоякісних новоутворень.

Клінічні дослідження раку в МЦ ONCOLIFE

Наразі відкриті наступні локалізації клінічних досліджень раку:
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua