Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Клінічне дослідження колоректального раку 


Що таке клінічне дослідження в онкології?Кліничне дослідження колоректального раку

Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має можливість отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗПЛАТНО, тому, що практично всі витрати на його проведення оплачується спонсором проєкт. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

 І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування колоректального раку.

В першу чергу-це можливість для пацієнтів з IV стадією колоректального раку отримувати найефективніше лікування даного захворювання за допомогою застосування хіміотерапії. Проведена терапія є стандартом для цього захворювання і вже давно довела свою ефективність.

Які плюси клінічного дослідження для Вас?

  • Тому, що повністю все лікування і багато іншого в клінічному дослідженні абсолютно безплатно, то участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.
  • Також у вас буде особистий лікар, який для вас доступний 24 години на добу, і ви можете звертатися до нього з будь-якого питання стосується вашого здоров'я в будь-який час.
  • У дослідженні для лікування пацієнтів буде застосовуватися препарати хімієтерапії, які вже показали свою беззаперечну ефективність в лікуванні як колоректального, так і багатьох інших онкозахворювань і активно застосовується онкологами всього світу в щоденній практиці. Ці лікарські засоби повністю вивчені, з уже доведеною ефективністю і відомими можливими ускладненнями.
  • Абсолютно всі пацієнти отримують лікування направлене на боротьбу з пухлиною. Ніхто не отримує плацебо.
  • Після кількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), яку оплачує спонсор клінічного дослідження, для того, щоб визначити наскільки ефективно лікування. Томографія буде оцінюватися досвідченими фахівцями як вітчизняними, так і закордонними з дотриманням всіх міжнародних норм.
  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування не просто безплатними, але і вельми комфортабельними.
  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.

Від вас вимагається всього трохи – довіритися нам, і разом з нами боротися зі страшною недугою.

Для участі в клінічних дослідженнях колоректального рака запишіться на консультацію до онколога телефоном:

Або заповніть форму

.

Повна назва дослідження

Рандомізоване подвійне сліпе дослідження фази 3 порівняння трилациклиба і плацебо у пацієнтів, які отримують FOLFOXIRI / бевацизумаб з приводу метастатичного колоректального раку

https://www.clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04607668?term=preserve&cond=Colo-rectal+Cancer&draw=2&rank=1


0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua