Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Клінічне дослідження раку кишківника

Пройдіть тест і дізнайтеся чи підходите Ви в дане клінічне дослідження


Що таке клінічне дослідження в онкології?Кліничне дослідження раку кишківника

Це світова програма по лікуванню певного онкологічного захворювання, в якому пацієнт має можливість отримати найсучасніше інноваційне лікування свого захворювання. Основною перевагою дослідження є те, що воно практично БЕЗКОШТОВНО, тому, що практично всі витрати на його проведення оплачується спонсором проєкт. Проведення клінічного дослідження є обов'язковою умовою перед випуском препарату в продаж. Щорічно у світі мільйони пацієнтів отримують лікування в рамках клінічних досліджень.

 І так давайте докладніше розберемося, що являє собою клінічне дослідження з лікування раку кишківника.

В першу чергу - це можливість для пацієнтів з IV стадією раку кишківника отримувати найсучасніше та ефективне лікування даного захворювання за допомогою застосування хіміотерапії. В данному дослідженні пацієнти можуть отримати 4 курси хіміотерапії абсолютно безкоштовно. Данна терапія є стандартом для цього захворювання та вже давно показала свою ефективність.

Які плюси клінічного дослідження для Вас?

  • Тому, що повністю все лікування і багато іншого в клінічному дослідженні абсолютно безкоштовно, то участь в клінічному дослідженні дозволяє скоротити Ваші витрати до мінімуму.
  • Також у вас буде лікуючий лікар, який для вас доступний 24 години на добу, і ви можете звертатися до нього з будь-якого питання стосується вашого здоров'я в будь-який час.
  • У дослідженні для лікування пацієнтів буде застосовуватися препарати хіміотерапії, які вже показали свою беззаперечну ефективність в лікуванні як раку кишківника так і багатьох інших онкозахворювань і активно застосовується онкологами всього світу в щоденній практиці. Ці лікарські засоби повністю вивчені, з уже доведеною ефективністю і відомими можливими ускладненнями.
  • Абсолютно всі пацієнти отримують лікування направлене на боротьбу з пухлиною. Ніхто не отримує плацебо.
  • Після кількох курсів лікування буде проводитися комп'ютерна томографія (КТ), яку оплачує спонсор клінічного дослідження, для того щоб визначити наскільки ефективно лікування. Томографія буде оцінюватися досвідченими фахівцями як вітчизняними, так і закордонними з дотриманням всіх міжнародних норм.
  • Дуже часто в клінічних дослідженнях спонсор оплачує проїзд пацієнта в лікарню, що робить Ваші транспортні пересування не просто безкоштовними, але і вельми комфортабельними.
  • Всі необхідні аналізи в клінічному дослідженні також оплачує спонсор.
Від Вас вимагається всього трохи - довіритися нам, і разом з нами боротися зі страшною недугою.

Повна назва дослідження

Багатоцентрове рандомізоване подвійно сліпе плацебо-контрольоване (терапевтично-пошукове) дослідження IIa фази, що проводиться з метою оцінки дії препарату BST204 на ракову кахексію у хворих на рак шлунково-кишкового тракту або недрібноклітинний рак легені.

Phase IIa (therapeutic exploratory), multicenter, randomized, double-blind, placebo controlled, study exploring the effect of BST204 on cancer-related cachexia in patients with gastrointestinal or non-small-cell lung cancer
0 800 33 49 51
[дзвінки безкоштовні]


м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua