Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

Хіміотерапія – це один з методів консервативного лікування в онкології, що має на увазі застосування препаратів, які надають токсичну дію на швидко діляться злоякісні клітини.

Коли і чому призначається хіміотерапія?

  1. Перед операцією з метою зменшення розмірів новоутворення, що створює можливість подальшого проведення хірургічного втручання за умови первісної неможливості видалення злоякісної пухлини;
  2. В післяопераційному періоді у пацієнтів з I-III стадіями злоякісного процесу з метою профілактики рецидиву захворювання (токсичного впливу на циркулюючі пухлинні клітини);
  3. У пацієнтів з IV стадією пухлинного процесу для зменшення загального обсягу пухлинної маси в організмі, що сприяє поліпшенню якості і тривалості життя.

Чи можливі ускладнення при проведенні хіміотерапії?

Хіміотерапія токсично діє не тільки на злоякісні, але і на здорові клітини в організмі. У процесі лікування в залежності від групи хіміотерапевтичних препаратів можуть дивуватися травна, серцево-судинна, кровотворна, сечостатева, нервова і дихальна системи. Частим побічним ефектом хіміотерапії також є прояви з боку шкіри і її придатків (випадання волосся, висип, свербіж, фоточутливість, гіперемія шкірних покривів і ін.). Однак, ймовірність появи і ступінь тяжкості небажаних явищ в ході лікування залежить від схеми хіміотерапії, наявності або відсутності супутньої патології та індивідуальних особливостей організму. Більшість побічних ефектів хіміотерапевтичного лікування можуть бути медикаментозно усунені, і більш того, попереджені за допомогою лікарської профілактики.

Як проводиться хіміотерапія?

Введення хіміопрепаратів проводиться з певною періодичністю, як правило кожен 21 день, проте можливі й інші режими введення.

Схему хіміотерапії (які саме препарати використовувати), дозу, а так же спосіб введення в організм визначає лікуючий лікар, грунтуючись на даних, отриманих шляхом ретельного обстеження пацієнта мультидисциплінарної командою (клінічний онколог, онкохірург, радіолог).

Вартість лікування?

Вартість хіміотерапії залежить від локалізації пухлинного процесу, схеми (1, 2 або більшу кількість препаратів) і кількості курсів лікування, країни виробника хіміопрепарата, кількості і вартості супровідної терапії до, вчасно і після курсу хіміотерапії (препарати для профілактики і лікування побічних ефектів).

У медичному центрі "Oncolife" ви можете швидко, якісно і в комфортних умовах отримати хіміотерапевтичне лікування. Запорукою успішного лікування є наявність в нашому центрі мультидисциплінарної професійної команди в складі онколога, онкохірурга і радіолога, які працюють згідно з останніми міжнародними стандартами в лікуванні пухлинних захворювань.

Наші фахівці володіють сучасним обладнанням і необхідними знаннями для проведення хіміотерапії відповідно Європейським і міжнародним стандартам.

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua