Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню
Більшість злоякісних захворювань не відносяться до спадкового раку, генетично передається лише спадкова схильність до раку. Але, на жаль, існують і спадкові види раку. У 10-15% випадків рак викликаний мутацією в генах. Найбільш часто зустрічаються спадкові форми раку - це рак молочної залози, рак яєчників, рак матки, рак шлунка, рак товстого кишечника, рак підшлункової залози, рак матки, рак передміхурової залози, також обумовленої генетичною мутацією буває меланома.

До стратегії активної профілактики раку відноситься профілактика спадкового раку. Носійство спадкових мутацій з різних видів раку не означає 100% ймовірності виникнення захворювання в момент виявлення мутації. Імовірність розвитку певного раку також пов'язана з віком людини в даний момент. Наприклад, мутація BRCA1 може збільшити ризик розвитку раку молочної залози у жінок до 81% до віку 80,0 років. Наявність мутації гена APC може підвищити ризик появи раку товстого кишечника до 70-100% до 80 років. У той же час, виявлення генетичної схильності до окремих видів раку дозволяє підібрати профілактичний варіант лікування раку ще до його виникнення (виключити можливість захворіти на рак даної локалізації) або скласти з онкологом індивідуальну скринінгову програму для виявлення раку на 0 - I стадії, що дозволить позбутися раку без наслідків і при мінімальному втручанні в організм пацієнта.
В 5-15% випадків зустрічається «сімейний» рак. «Сімейний» рак - захворювання, яке зустрічається у кількох членів сім'ї, а може бути і у декількох поколінь. З кожним поколінням рак може проявлятися у нащадків в більш молодому віці.

Діагностика спадкового раку

Генетичне тестування - метод діагностики, який дозволяє досліджувати 30 генів, в тому числі BRCA1 і BRCA2, з метою оцінки ступеня ймовірності появи спадкового раку (молочної залози, яєчників, колоректальний, підшлункової залози та інших) у жінок і чоловіків.

У разі наявності раку у кількох членів сім'ї або з метою профілактики раку, вироблення індивідуальної скрининговой програми Ви можете звернутися до нас і ми проведемо Вам генетичне тестування з подальшою консультацією.

Терміни виконання дослідження - 1 місяць.
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua