Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню

4 жовтня в Будапешті проходив мітинг дослідників, присвячений лікуванню ранніх стадій онкології молочної залози, учасником якого стали співробітники МЦ "Онколайф".

Своїми висновками, які були зроблені в результаті мітингу поділився директор МЦ "Онколайф" Каджоян А.В .: "Правильно спланувати лікування жінок з раком молочної залози - це ціла наука! Є тільки один шанс почати правильне лікування! Не можна нехтувати жодним фактором, який стосується анамнезу життя і хвороби, супутньої патології, топографії молочної залози і пухлинного процесу, морфології і генетичного підтипу захворювання, питань чутливості і резистентності пухлинного процесу до певних видів терапії, і на кінець, переваг пацієнта!
Друзі, тільки вдумайтеся яка заява вже звучить не перший рік з трибун найбільших міжнародних онкологічних конгресів: «якщо жінка помирає від раку молочної залози - значить її неправильно лікували!»! ️ сміливе, несподіване для людей незв'язаних з медициною заяву! Верно⁉️
Так ось, завдання кожного онколога заглибитися в цю науку і довести людям, які зіткнулися з цією проблемою, що ця заява не гра слів!"

0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua