Меню
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Меню
Його життя - як в серіалі "Доктор Хаус" - діагнози, операції і пацієнти. Олексій Колесник працює онкологом 16 років. Його батьки були лікарями - тому його шлях був визначений. Зараз Олексію 38 років він зробив вже сотні операцій. Каже, в його роботі йому допомогла книга Бориса Польового "Повість про справжню людину".
Головне правило, яке Олексій зрозумів під час своєї роботи, - треба не боятися і йти до кінця. Також треба перевіряти будь-яку інформацію і завжди давати людям більше, ніж вони просять. А ще - не боятися помилок, навіть якщо вони можуть коштувати життя.

Зараз Олексій працює в приватній клініці і багато їздить за кордон. А ще проводить лекції, розповідає молоді про те, як досягти успіху. У цьому дуже важливий баланс - щоб тебе підтримували друзі та рідні. Такі лекції дуже допомагають знайти себе в житті, впевнені організатори.

Сам Олексій Колесник розповідає, кожен лікар в якийсь момент розуміє, що повинен ділитися знаннями з тими, хто його оточує. І, звичайно, треба вчитися кожен день, адже тільки так можна домогтися успіху в житті.
0 800 33 49 51
[дзвінки безплатні]
м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
Онколайф в Инстаграм Онколайф в Фейсбук Youtube канал Онколайф
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua