Меню
медичний центр
oнколайф
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
Замовити
RU
ua
Меню

Щорічний конгрес ESMO 2019

З 27.09.2019 по 01.10.2019 у Барселоні пройшов міжнародний онкологічний конгрес Європейської спілки медичних онкологів.

Були присутні більше 28000 онкологів та онкохірургів зі всього світу.

Саме на цьому заході щороку доповідаються найбільш важливі досягнення онкології та онкохірургії, змінюються парадигми діагностики та лікування онкологічних захворювань.

Основна теза цьогорічного конгресу – найкращім є персоніфікований світ. Мається на увазі, що підхід до кожного пацієнта має бути індивідуальним. Не існує однакових пацієнтів. Звучить, начебто, банально, однак нещодавно пацієнти об’єднувались одним діагнозом та отримували однакове лікування.

Наразі, одна локалізація онкологічного захворювання об’єднує величезну кількість різних пухлин. Якщо 10 років потому для диференціювання пухлини застосовували гістологічне, або, в найкращому випадку, імуногістохімічне дослідження (фарбування зразків пухлини спеціальними антитілами), то сьогодні вже досліджують  геном пухлини.

За допомогою генного аналізу вже можливо прогнозувати перебіг захворювання та ефективність запланованого лікування. Можливо розпізнати рецидив захворювання задовго до його клінічного прояву.

Все більше клінічних досліджень вказує на ефективність таргетної терапії. Доречи, приємно чути результати досліджень в яких отримували лікування наші пацієнти (ліки отримується безкоштовно). Ми активно залучаємось до світових досягнень.

Залишається актуальною імунотерапія. Це метод лікування в онкології, коли препарати дозволяють власній імунній системі пацієнта “побачити” пухлину, та активно з нею боротись. Все більше механізмів імунотерапії стають відомими. Все більше імунопрепаратів стають доступними для пацієнтів. Все кращі результати доповідаються з трибуни, що є наслідком величезної роботи дослідників, вчених, лікарів та тисячами врятованих життів.

Наприклад, ще 20 років тому виживаність пацієнта з 4-ю стадією раку легені складала не більше 6 місяців після встановлення діагнозу і лікування обмежувалось призначенням однієї, максимум двох видів хіміотерапії. Наразі виживаність може сягати 5 років та більше. До того ж, в арсеналі онколога величезна кількість ліків.

Ми повернулися з конгресу з новими знаннями, мотивацією на краще!

З радістю дамо будь які консультації всім бажаючим. Необхідно приділяти величезну увагу профілактиці та скринінгу раку. Ми знаємо що потрібно робити аби знизити ризик або зовсім уникнути цієї страшної хвороби.

Все що ми робимо – ми робимо за для життя!

м.Запоріжжя,
Північнокільцева 4а
RU
ua
Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©
Клиника "Онколайф" Контакты:
Адрес: Северокольцевая 4а 69059 Запорожье,
Телефон:0800334951, Электронная почта: info@oncolife.com.ua